HAKKIMIZDA

Her türlü organizasyon ve davetleriniz için sunacağımız seçenekler ile oluşturulan menü ile hizmetinize hazırız.

Firmamız hakkında

Toplu Yemek sektöründe faaliyet gösteren Öz Dilek Catering, 1997 yılında üretime başlamış, hijyenik ortam, kaliteli malzeme, teknoloji kullanımı, zengin çeşit sunumu, sürekli kontrol, disiplin ve zamanlama prensipleriylemütevazi bir şekilde üretime devam etmektedir. Firmamız taşıma üretim yaptığı gibi talep edilmesi durumunda uzman kadrosu ile yerinde üretim hizmeti de vermektedir. Ayrıca her türlü organizasyon ve davetleriniz için sunacağımız seçenekler ile oluşturulan menü ile hizmetinize hazırız.

 

Firmamız, HACCP,Gısa Sicil Sertifikası ve Gıda Üretim belgelerine sahiptir.

Şirketimizin temel amacı; talepleriniz doğrultusunda, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak, hijyenik bir ortamda, kaliteli ve lezzetli yemek üretimi yaparak, mükemmel servis, koşulsuz müşteri memnuyeti sağlamaktır. Kaliteden ödün vermeden , en iyi ürün ve hizmeti, en uygun fiyatlarla ve en sağlıklı biçimde sunmak bizim temel görevimizdir.

Kalite Politikamız

Yasal mevzuat ve sağlık kurallarına uygun olarak, kaliteli malzemelerle, sağlıklı ve lezzetli yemek sunmak, müşteri beklentilerine yönelik çalışmak ve müşteri memnuniyetini arttırmak, Müşterilerimizin şikayetlerini iletebilmesi ve geri bildirim için çözüüm odaklı bir süreç oluşturmak, doğal kaynakları korumak, çevre kirliliğinin önlenmesini sağlamak, iş kazalarını önleyerek tüm çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğini korumak,

Bu Site Cg Group Media Alt Yapısını kullanmaktadır.